KALİTE, GÜVEN, TECRÜBE...

Alkale İnşaat 2000 yılından bu yana KALİTE, GÜVEN ve TECRÜBE sloganıyla Alanya'da kaliteli ve lüks konutlar inşa etmektedir. Alkale İnşaat güvencesiyle inşa edilen Alanya'da satılık daireler kısa sürede marka haline gelmiştir. Ağırlıklı olarak Alanya'da lüks konutlar inşa eden firmamız referansları ile de başarılarını ortaya koymuştur. Uzun yıllar sorunsuzca huzurlu yuvanızda yaşabileceğiniz Alkale Konutları kalitesiyle de sizi memnun edecektir.

Son yıllarda özellikle yabancı uyruklu vatandaşların Alanya'da yazlık daire sahibi olmak istemesiyle konut sektörünün yabancı yatırımcılara dönük olarak yön değiştirmiş olmasına rağmen Alkale İnşaat daha çok yerli vatandaşlarımızın isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak Alanya'da lüks konutlar inşa etmeye devam etmektedir. Aktif satışta olan konut projelerimizi görmek için lütfen "PROJELER" sayfamızı ziyaret ediniz.

NEW PROJECTS NEW PROJECTS

Kalite, Güven ve Tecrübemizle yaşam kalitesinizi arttıran, huzurlu yapılarımızı görmeden evinizi almaya karar vermeyin!

FUTURE PROJECTS FUTURE PROJECTS

Alkale İnşaat Güvencesiyle villa yaşamına davet. Şehre yakın, şehir gürültüsünden saygın bir yaşamın adresi ALKALE vilları sizi bekliyor.

PAST PROJECTS PAST PROJECTS

Alkale İnşaat güvencesiyle yapılmış olan tüm yapılar Alkale Garantisi altındadır. Referanslarımızı saygınlığımızdır...